KONST / Litografier / Litografi 7539240
nr 753 9240
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Litografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), pt, signerad-96, motivets mått: 39x33
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 april 2012
kl 17:31:22
450 kr
200 kr
400 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén